Menu  
  Úvod  
  Cenník  
  Ponuka  
  Klasická masáž  
  Medová detoxikačná masáž  
  Masáž lávovými kameňmi  
  Čokoládová masáž  
  Bankovanie  
  Masáž chodidiel  
  Rašelinový plát  
  Metamorfná technika  

Medová detoxikačná masážJe príjemná a tiež zdraviu prospešná procedúra. Pri medovej masáži pôsobí liečivá sila včelieho medu cez pokožku na celý organizmus. Z tela sú tak odstránené staré usadeniny a jed z hĺbky tkanív v podobe žuvačkovitej hmoty. Med zlepšuje svalovú činnosť, krvný obeh, a tým uľahčuje prívod živín a kyslíka do tkaniva. Cez reflexné zóny na chrbte sa stimulujú aj orgány prislúchajúce týmto zónam. Obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu. Masáž aktivuje funkciu vylučovania cez črevá, ľadviny i pokožku a tak uvoľňuje staré nánosy. Je veľmi vhodná pri chorobách súvisiacich s usadzovaním škodlivín ako sú svalový a kĺbny reumatizmus.
Keďže medová masáž silne prekrvuje , je možné - hlavne po prvej aplikácii / a to najmä u osôb, ktoré majú sedavé zamestnanie a necvičia / na druhý deň pociťovať jemnú svalovú únavu / na ďalší deň zvyčajne únava ustúpi /. Masáž môže vyvolať aj vedľajšie účinky ako: únava, nespokojnosť, silné a nepríjemné páchnuce potenie, bolesti hlavy, závrate, búšenie srdca, nádcha, hnačka, psychické rozladenie, hnev, depresia, začervenanie pokožky a svrbenie pokožky. Ide o reakciu na škodlivé látky, usadené v organizme, ktoré odznejú do 24 hodín. Na vylúčenie škodlivín z tela je potrebné prijať denne min 2 l vody.

Indikácie : problémy s krvným obehom, artróza a reumatické ochoreniach svalov a kĺbov, žalúdočné a črevné poruchy, bolesti hlavy, migrény, depresie, stres, únava a nespavosť, chronické zápaly vedľajších nosných dutín, nachladenie a nádcha, menštruačné problémy, ochorenia obličiek a pečene, ochabovanie výkonnosti a vitality, po operáciách a pri pomalej rekonvalescencii po ťažkých ochoreniach, vyčerpanosť a slabosť, jarná únava, nervové poruchy a stavy nepokoja, neakútne problémy s kĺbmi, znížená imunity, poruchy spánku, ochorenia horných dýchacích ciest, alergiách ( okrem alergie na med ), chronickom únavovom syndróme ...

Kontraindikácie : osobám alergickým na včelie produkty a pri poškodeniach pokožky, v oblasti otvorených rán, poškodeniach pokožky či vyrážkach, pri tumoroch - kvôli nebezpečenstvu tvorby metastáz, v prípade čerstvého záchvatu mŕtvice, pri vysokom očnom tlaku, pri trombóze, onkologické a infekčné ochorenia, otvorené a mokvajúce rany, resp. iné poškodenie pokožky, krvácavosť, trombóza, infekčné a nákazlivé choroby, ekzém a vyrážky, vysoký očný tlak ...

Hlavne na jar a na jeseň je veľmi vhodná detoxikačná kúra - skladajúca sa z 5tich medových masáži aplikovaných v priebehu 5-8 týždňov.

Po medovej masáži sa neodporúča používať mydlo a kozmetické prípravky, nakoľko sú rozšírené póry. Masáž sa odporúča pri problémoch 1x týždenne a preventívne 1x mesačne.

  Kontakt  
  AB masáže
Ondrašovská 1059
031 05, Lipt.Mikuláš
... ale vieme prísť
                aj k vám ...

DOHODNUTIE TERMÍNU:
info@abmasaze.sk
+421 905 827 608
  
  Mapa  
    
  Fotogaléria